Yaşam

Kanye West’e 850.000 dolarlık titanyum protez diş takıldı

Kanye West’in dişleri çıkarılıp yerine özel tasarım titanyum protez dişler takıldı. Donda rapçisi, Çarşamba günü Instagram Stories’de yeni diş ekibini sergiledi ve bu protez dişlerin maliyetinin 850.000 dolara kadar çıktığı bildirildi.

46 yaşındaki Kanye, titanyum gülümsemesini gösteren selfieyi paylaştıktan sonra, James Bond’un kötü adamı Jaws’ın yer aldığı Google arama ekranının ekran görüntüsünü paylaştı. Özel tasarım protez dişlerin elmaslardan daha pahalı olduğu söyleniyor ve bu protez dişler Kanye tarafından tasarlandı ve maliyeti 850 bin dolar oldu.

Bir kaynak, bu cerrahi implantın Ye’ye özel olduğunu belirterek, Dr. Thomas Connelly ve Usta Diş Teknisyeni Naoki Hayashi tarafından yapıldığını belirtti. Connelly, “[Kanye] yolun her adımında çalışmaktan büyük bir zevkti” dedi.

“Onun benimle işbirliği yapma vizyonu, diş hekimliğinin ilerlemesinin çok ötesindedir” dedi. Kanye’nin şaşırtıcı yeni görünümü, TMZ’nin müzisyene Ocak 2022’de Soho House dışında bir adama saldırdığı iddiasıyla dava açıldığını bildirmesinin ardından geldi. Müzisyenle tartıştığı iddia edilen adamın Kim Kardashian olduğu iddia edildi. Kanye’nin kendisine “Seni örnek alacağım” diye bağırdığını ve Kanye ile ayrılığını anlattıktan sonra ona vurduğunu iddia etti. Kanye’nin şu ana kadar dava hakkında konuşmadığı bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu