Haber

Ankara’da 25 Yıl ve Üzeri Tecrübeye Sahip Emlakçılara ‘Onur Belgesi’ Verildi

Ankara Tüm Gayrimenkul Meslek Esnaf Odası (ATEM) tarafından düzenlenen programda, gayrimenkul mesleğinde 25 yıl ve üzeri deneyime sahip emlakçılara düzenlenen törenle ‘Onur Belgesi’ verildi.

Program Ankara’nın Etimesgut ilçesindeki Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Programa ATEM Başkanı Hakan Akçam, Uluslararası İş Geliştirme ve Gayrimenkul Danışmanı İslam Poyraz ve ATEM ile gayrimenkul esnafı katıldı. Sektördeki ayrıcalıklı başarılarıyla tanınan ünlü iş adamlarına, devlet sanatçılarına ve sanat camiasına danışmanlık yapan İslam Poyraz da onur ödülüne layık görüldü.

Açılış konuşmasını ATEM Lideri Hakan Akçam yaptı. Akçam, böyle bir programda bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirtti. Meslekte geride kalan yılların değerli olduğunu belirten Akçam, “Yıldönümleri, ister iş ister özel hayatta, hayatımızda herkes için değerlidir. Hayatta mutlaka bir yeri vardır; doğum günleri, evlilik günleri, derneklerin kuruluş günleri. , meslek odaları, her biri üzerinde önemle durulması gereken günler. Bunlar kıymetli günlerdir. Hayatımızdaki değerli günleri hakkıyla kutlamak, mesleki bağların gelişmesine yol açar. Geride kalan yıllar için de aynı şey geçerlidir. Siz kıymetlilerimize teşekkür etmek istedik. Meslekte 25 yılı tamamlamış, hatta aşmış meslek odamızın ustaları ve büyükleri ile vefanın en güzel örneğini sunmak için, “Olgunluğu bilgimizle birleştirerek kâr elde edebileceğinizi düşünüyorum” dedi.

Meslekte 25 yılın ardından ‘Onur Belgesi’ni alanlar adına konuşan Uluslararası İş Geliştirme ve Gayrimenkul Danışmanı İslam Poyraz, “Bu 25 yılda bizim için çok önemli başarılara imza atmış bir liderin yanındayız” dedi. Allah kendisine uzun ve sağlıklı bir ömür nasip etsin.Sonraki dönemde 2024 yılında “Bu yıl itibariyle tüm meslektaşlarımıza sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Program, 25 yıl ve daha uzun süredir gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren emlakçılara ‘Onur Belgesi’nin verilmesinin ardından çekilen toplu fotoğrafla sona erdi. – YARASA ADAM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu