Haber

YKS ertelenecek mi? Deprem nedeniyle YKS’de son durum nedir? YKS başvuru tarihleri ​​uzatıldı mı?

YKS ertelenecek mi? Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde dün saat 04.17’de sorduğu soru 7.7; Elbistan ilçesinde saat 13.24’te 7.6 büyüklüğünde deprem meydana gelirken, Gaziantep’te 6.4 ve 6.5 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi ve araştırmalar sürüyor. Okulların ertelenmesi ve tatil ilanıyla YKS ertelenecek mi? Deprem nedeniyle YKS’de son durum nedir? YKS başvuru tarihleri ​​uzatıldı mı? Sorularına cevap aranıyor. Detaylar burada…

YKS GECİKECEK Mİ?

ÖSYM başkanlığından YKS sınavının ne zaman erteleneceğine dair henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Sınav takvimi ile ilgili açıklamalarda bulunan ÖSYM’nin açıklayacağı yeni kararla YKS tarihlerinin güncellenmesi bekleniyor. Haberimiz yeni duyurular ile güncellenecektir.

YKS BAŞVURU TARİHLERİ UZATILDI MI?

ÖSYM Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “ÖSYM Sınav Takvimi güncel gelişmelere göre yenilenerek kamuoyuna duyurulacaktır. İlgililerin takvim bilgilerini zamanında kontrol etmeleri ve ÖSYM tarafından yapılan duyuruları takip etmeleri önerilir.” Sözleri yer aldı. Buna göre önümüzdeki günlerde yapılacak duyuru ile YKS başvuru tarihleri ​​de kesinleşecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu