Haber

Şadi Yazıcı Tuzla’daki projelerini anlattı

Cumhur İttifakı’nın Tuzla Belediye Başkanı adayı ve ilçe Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere yönelik projelerini anlattı.

Tuzla Belediyesi Düğün Sarayı ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen proje tanıtım programında konuşan Yazıcı, 20 yıldır siyasetin içinde olduğunu ve ilçeye hizmet etmeyi göğsünde şeref nişanı olarak taşıdığını söyledi.

Tuzla’nın cazip bir yaşam merkezi haline geldiğini anlatan Yazıcı, “Belediye olarak 550 özel projeyle Tuzla’nın kalkınmasına katkı sağladık. Herkesin üzerinde hemfikir olduğu bir gerçek var, Tuzla’nın çekiciliği arttı. Harika bir gelişme. yaşanacak, çalışılacak, teknoloji ve bilimin yeri.” “İstanbulluların yeni adresi Tuzla. Bunu hep birlikte başardık ama yeterli değil. Tuzla, İstanbul’un en görkemli merkezi oluncaya kadar durmayacağız, yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Mevcut İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yönetimini eleştiren Yazıcı, “CHP Belediye Başkanı Tuzla’nın hedeflerini ve yerini anlayamadı. Tuzla’yı Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarından mahrum etti. Bırakın yeni yatırımları, 2017’de başlayan yatırımları bile ihmal etti. önceki dönem. Bizim işimiz mücadele etmek.” “Hayır ama biz hakkımızdan kimseye vazgeçmiyoruz. Tuzla’nın hakkından kimseye vazgeçmiyoruz. Projesi tamamlanan, yatırımları başlayan projeleri ısrarla takip ettik.” Şu şekilde konuştu:

Yazıcı şöyle devam etti:

“Ancak bize duyarsız kaldılar. Tuzla’ya bakmadılar, işini yapmadılar, küçümsediler ve 5 yılı böyle tamamladılar. Cumhur İttifakımızın İstanbul Büyükşehir Belediye adayı Sayın Murat Kurum ile görüştüm. “İstanbul’un hedefine ulaşmasında üstlenilen çalışmalar öncelikli konular arasında yer alacaktır. En büyük kamu kaynağını kullanan İBB’nin yatırımlarıyla hedefimize bir adım daha yaklaşacağız.”

Şadi Yazıcı, yerel seçimlerin ardından eğitim, spor, yeşil alan, sosyal yaşam, geri dönüşüm, altyapı, sağlık ve bilim alanlarında hayata geçirmeyi planladığı projeleri Tuzlalılara anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu