Yaşam

Ömer Dizisi İçin Gün Sayan Selahattin Paşalı’nın Ekranlarda Canlandırdığı Birbirinden Başarılı Karakterler

Star TV için hazırlanan Ömer dizisinde Gökçe Bahadır ve Barış Falay ile birlikte başrolü paylaşacak olan başarılı oyuncu Selahattin Paşalı’nın televizyon geçmişinde ufak bi’ seyahate çıkmaya hazır mısınız?

Kalp Atışı, Aşk 101 ve Pera Palas’ta Gece Yarısı gibi yapımlarda yer alan ve çok sevilen Selahattin Paşalı, Star TV’de yayınlanacak olan Ömer dizisi için hazırlıklara başladı.

Hem dijital platformlarda hem beyaz perdede hem de televizyon ekranlarında epey etkin olan Selahattin Paşalı’nın daha önce yer aldığı diziler ve canlandırdığı karakterler merak konusu olmuşken biz de başarılı ve yakışıklı oyuncumuzun televizyon ekranı geçmişine bi’ ufak göz atalım istedik!

Selahattin Paşalı’yı ilk kez 2017 yılında Kalp Atışı dizisindeki Alp Sungur karakteriyle tanıdık.

Kalp Atışı’nın çabucak akabinde Bir Umut Kâfi isimli dizide Arda karakteriyle ekranlara geldi.

Fakat dizi düşük reyting oranları sebebiyle yalnızca 6 kısım sürdü.

Yayınlandığı devir çok reaksiyon çeken Leke dizisinde de yeniden Arda isimli karakterle karşımıza çıktı.

En son 2020 yılında Halit Ergenç’in başrolünde yer aldığı Babil dizisinde de Hakan karakterini canlandıran Selahattin Paşalı, uzun süredir internet platformlarına ve beyaz perdeye yönelmiş durumdaydı.

Şimdi ise İsrail yapımı Shtisel dizisinden uyarlanacak olan Ömer isimli dizi için hazırlıklara başlayan Selahattin Paşalı, çok yakın zamanda Star TV’de ekranlara dayanılmaz bir dönüş yapacak!

Paşalı’nın partneri Gökçe Bahadır olurken Barış Falay da ikiliye eşlik edecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu