Haber

Mustafakemalpaşaspor Belediye U-14 Takımı Türkiye Finallerine Hazırlanıyor

Mustafakemalpaşaspor Belediye U-14 Basketbol Kız Ekibi yaptığı sıkı antrenmanlar ile Türkiye Finallerine hazırlanıyor. U-14 Basketbol Ekibi idmanlarını ziyarette bulunan Lider Kanar idmanların bir kısmını takip ederek ‘’Kızlarımız maça hazırlar tüm benlikleriyle Mustafakemalpaşa’yı temsil ediyorlar bizde onlarla gurur duyuyoruz’ ’dedi.

Mustafakemalpasaspor Belediye Basketbol Ekibi antrenörleri Yüksel Çelik ve İbrahim Çavlı haftada 3 gün ağır idmanlar ile 2 küme maçı, 1 yarıfinal maçı ve final maçı olmak üzere toplam 4 güçlü maça hazırlandıklarını 28 Aralık’ta final maçlarını tamamlayarak Bursa maçlarının tamamlanacağını belirtti. 30 Kasım Çarşamba günü Bursa Salih Şeremet Ortaokulu ile oynanacak basketbol müsabakası öncesi, U-14 Basketbol Takımı’nın idmanlarını moral ziyaretinde bulunarak yanında doping ile geldiğini lisana getiren Lider Kanar atletlere tatlı ikramında bulunarak ‘’tatlı yiyelim spor konuşalım’’ tabirlerini kullandı.

‘’HEDEF TÜRKİYE FİNALİ’’

Haftanın 3 günü okul çıkışları boş vakitlerini idmanlar ile kıymetlendirerek, Türkiye’ye isimlerini duyurmak için hazırlanan U-14 Kadrosu kızları ‘’ Okul çıkışları sıkı çalışmalarla şampiyonluğa yükselmeyi hedefliyoruz, derslerimiz dışında oynadığımız hazırlık antrenmanları ile engelleri birer birer açarak hedeflerimize hızlı adımlarla koşuyoruz. Hedefimiz Türkiye Final maçları ’’ Tabirlerini kullandılar.’’ Dedi.

Yoğun geçen basketbol idmanlarını ziyaret eden Lider Kanar, U-14 grubu kızlarının isteklerine anında cevap vererek, ekibe hem özel bir araç tahsis ederek ulaşımlarını kolaylaştırırken, idman öncesi ilçenin lezzetiyle, kalitesiyle, ilçenin cazibe merkezleri ortasında yer alan, Muradiye Sarnıç Toplumsal Tesisleri’nde yemek kelamı vermeyi unutmadı. Mesai mefhumu gözetmeksizin ağır programları ortasında her fırsatta bir ortaya gelen Lider Kanar, toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımda “ Kızlar Mehmet Ağabeyiniz her vakit yanınızda, başarılarınız daim olsun, Türkiye Finalleri’nde isminizi göreceğime eminim.’’ tabirlerini kullanırken, gençlerin dört gözle beklediği ‘’Gençlik Merkezi’nin yılsonuna kadar tamamlanacağı muştusunu de verdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu