Haber

Mevlana Mahallesi Meydanı Hulusi Akar’dan tam not aldı

Yarışmayla belirlenen projenin ardından Talas Belediyesi tarafından yaptırılan ve 12 Ağustos Cumartesi günü görkemli bir programla açılışı yapılan Mevlana Mahalle Meydanı, eski Milli Savunma Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar’dan tam not aldı.

AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Vali Yardımcısı Adnan Tezcan ile birlikte meydandaki sosyal tesisleri ziyaret eden Akar, meydanın çok faydalı olduğuna dikkat çekerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Meydanda kadınların işlettiği yerleri de ziyaret eden Akar’a, Talas Belediyesi’nin desteğiyle faaliyetlerini sürdüren Başakpınar UMAY Kadın Girişimi Üretim ve İş Kooperatifi üyeleri tarafından el emeği eserler hediye edildi.

“Son derece güzel bir eser”

Meydanın çok faydalı olduğunu ifade eden Akar, “Sayın belediye başkanımızın ekibiyle birlikte büyük bir özveri, ilgi ve titizlikle çok güzel bir eser ortaya çıktı. Bu meydan gerçekten biz, eşlerimiz, Çocuklar ve arkadaşlar rahat ve huzur içinde yaşayabilirler. Belediye başkanımız ve ekibini Mustafa Yalçın karşıladı. Sizi tebrik ediyorum” dedi. – KAYSERİ

bulancakajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu