Haber

Memduh Büyükkılıç’tan ‘Adıyaman Konteyneri’

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
6 Şubat depremlerinin ardından deprem bölgesinde faaliyetlerine bir an olsun ara vermeyen ve vatandaşların her türlü ihtiyacını karşılamak için hummalı çalışmalar yürüten Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından kısa sürede yapımı tamamlanan Adıyaman Konteyner Pres Sahası. vatandaşlar, gazetecilere hizmet vermeye başladı.

Adıyaman Basın Sitesi’nin hizmete açılmasını değerlendiren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, depremden etkilenen her vatandaşın ve her şubenin yardımına koştuklarının altını çizerek, “Basın mensuplarımızın faaliyetlerine başlamasından dolayı mutluyuz. Adıyaman’da her konuda vatandaşlarımızı bilgilendiren basın kuruluşlarımızın ihtiyacını karşılamak üzere kısa sürede başlayıp kısa sürede tamamladığımız çalışmalar sonucunda kurduğumuz internet sitemizden.”

Başkan Büyükkılıç, basın sitesinde faaliyet gösteren kuruluşlar hakkında da bilgi vererek, “Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak sarsıntı bölgesindeki yaraları sarıyoruz, medyamızın ihtiyacı olan Adıyaman Medya ve Basın Sitesini hizmete sunmaktan mutluluk duyuyoruz. kuruluşlar. Valimize Sayın Gökmen Çiçek’e ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yapımını Büyükşehir Belediyemizin üstlendiği, Kayseri Valiliği koordinasyonunda bulunan Adıyaman Konteyner Pres Sahası’nda 4 haber ajansı, 5 dernek ve 11 yerel medya kuruluşu faaliyet gösteriyor. Adıyaman’a ve basın mensuplarımıza hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Adıyaman Konteyner Pres Sitesi’nde faaliyet gösteren basın kuruluşlarının temsilcileri de Büyükkılıç’a ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne unutulmaz destekleri için teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu