Yaşam

Kısmet 2.Bölüm Tek Parça Full İzle Ekran: Kısmet Dizi Tek Parça Full İzle

FOX TV’nin NTC Medya imzalı dizisi Kısmet dün akşam 2. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerini Özge Özacar ve Cem Gelinoğlu’nun paylaştığı dizi, daha ilk bölümden itibaren tartışma yaratan yapımların ortasına girdi. Dizi sadece oyuncu kadrosuyla değil güçlü yönüyle de beğeniliyor. Başarılı yapımların ortasında dizinin son bölümünü kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler için; Kısmet 2. kısım tek modül tam izleme ekranı.

Kısmet Dizisi 2. Kısım

İlgili Makaleler

Son zamanların en başarılı romantik-komedi yapımlarından biri olan Kısmet dizisi her cuma yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

Kısmet Dizisinin Son Bölümünde Neler Oldu?

Reis ve Taner, Doğan’ı tehdit eder ve Doğan, Ceylan’la evlenmeyi kabul eder. Nilüfer, dükkâna gelen ihbarla kocasının büyük bir borcu olduğunu öğrenir ve eski bir tanıdığından yardım istemeye karar verir. Melike ise Taner’e kendisini aldattığını kanıtlamak için elinden geleni yapar. Bunun için Doğan’la birlikte bir operasyon yürütürler.

Doğan ve Melike’nin tükürmek için kaçırdıkları bebek bir süre sonra belaya girer. Bu sırada Doğan, Melike’ye yeniden aşık olur. Doğan, Melike’ye olan hisleriyle uğraşırken Melike, Ceylan’la evlenmesine engel olur.

Kısmet Dizisi Son Bölüm İzle

KISMET 2. BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLEME EKRANI

haberkarakocan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu