Haber

Karşıyaka Danışma Kurulu Başkanlığı’na Hasan Denizkurdu atandı

İzmir’in köklü kulüplerinden Karşıyaka’da tarihinde ilk kez kurulan Danışma Konseyi Başkanlığı’na eski Adalet Bakanı ve Eski Kulüp Başkanı Hasan Denizkurdu atandı.

İzmir’in köklü kulüplerinden Karşıyaka’da hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. İzmir ekibi, Başkan Azat Yeşil liderliğinde danışma komitesi oluşturarak, kulübe hizmet eden değerli isimleri yeşil-kırmızılı camiaya yeniden kazandırmak için harekete geçti. Bu kapsamda Uygulama Konseyi Başkanlığına Eski Adalet Bakanı ve Eski Kulüp Lideri Hasan Denizkurdu atandı. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir restoranda düzenlenen toplantıya yeşil-kırmızılı camiadan değerli isimler katılırken, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ve Eski AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Daima da katıldı.

“Herkes bu kurulun yöneticisi olacak”

Karşıyaka Başvuru Konseyi Başkanı Hasan Denizkurdu, “Beni seçtiğinize biraz pişman olursunuz” dedi. “Danışma konseyinde yönlendirme komitesi olmayacak. Herkes bu konseyin yöneticisi olacak. Azat ve Cenk Lider bir amaç için çalışıyorlar. Kulübü ileriye taşımak istiyorlar. Liderlerimiz hazırlıklarını yaptı ve istiyor” dedi. Bizden lobi desteği alıyoruz. Biz onlara ne gerekiyorsa desteği vereceğiz. Voleybol maçımızı 5 bin kişi izledi. Bu salon yeterli değil. Stadımız aslında orada olmalı. Yönetim kurulumuzun destek istediği konularda gerekli kişilerden oluşan gruplar oluşturacağım. Biz karar verici merci değiliz, destek olmak için çalışacağız” dedi. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu