Haber

İstanbul’da 1 Mayıs’ta trafiğe kapatılacak yollar belli oldu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, trafikle ilgili alınan tedbirler kapsamında Beyoğlu ve Maltepe’de saat 06.00 itibariyle trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergâhlar belirlendi. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü.

İNÖNÜ VE METE CADDESİ DEĞERLENDİRİLEREK TRAFİK AÇILABİLİR

Bu kapsamda Beyoğlu’nda Sıraselviler Sokak, Tak-ı Zafer Sokak, Sadri Alışık Sokak- Atıf Yılmaz Sokak, Balo Sokak-Turnacıbaşı Sokak-Zambak Sokak-Meşelik Sokak, Yeni Çarşı Sokak-Kumbaracı Tepe, Asmalı Mescit Sokak-Meşrutiyet Sokak- Hamalbaşı Caddesi-Kamer Hatun Caddesi, 1. Belediye Caddesi-Ensiz Caddesi trafiğe kapatılacak. Bu caddelerin ortasında bulunan İnönü Caddesi ve Mete Caddesi, sorumlu İl Emniyet Müdürü tarafından değerlendirildikten sonra trafiğe açılacak.

ALTERNATİF YOLLAR BELİRLENDİ

Bu cadde ve sokaklara alternatif olarak Refik Saydam Caddesi, Tarlabaşı Bulvarı, Meclis-i Mebusan Caddesi, Tersane Caddesi, Mebusan Yokusu, Boğazkesen Caddesi, Defterdar Tepesi ve Kemeraltı Caddesi güzergah olarak kullanılabilir.

D-100 YOLU VE BAĞDAT CADDESİ ALTERNATİF GÜZERGAH

Maltepe’de Turgut Özal Bulvarı (Maltepe-Kartal Sahil Yolu), Küçükyalı Maltepe Evlendirme Dairesi ve Kartal Çanakkale Sokak Kavşağı’nın ortasında kalan kısım ve bu caddeye çıkan tüm caddeler trafiğe kapatılacak. Kapatılan yollara alternatif olarak D-100 karayolu ve Maltepe Bağdat Caddesi kullanılabilir.

kesan-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu