Haber

Erdemli Belediyesi Serbest Yüzme Kurslarına Yoğun İlgi

ERDEMLİ Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz yüzme kursları çocuklar tarafından yoğun talep görüyor.

Fazıllı Belediyesi Spor Bayındırlık Müdürlüğü’nün profesyonel eğitmenleri tarafından ücretsiz yüzme eğitimi alan çocuklar, havuzlarda serinlemenin keyfini çıkarıyor. Kurslar çocuklar arasında çok popülerdir. Spor İşleri Müdürü Kamil Boran, haftada 3 gün kurs verdiklerini belirtti. Boran, kursa katılmak isteyenlerin Fazilet Belediyesi taşınabilir uygulamasını indirerek başvuru yapabileceğini söyledi.

Çocuğunu kursa yazdıran Sahire Sümer, belediye ekiplerine teşekkür etti. Sümer’in Fazıllı Belediyesi’nin bize böyle bir kurs avantajını sunması bizleri çok memnun etti. Çocuklarımız çok keyifli, onların memnuniyeti bizi daha çok sevindiriyor” dedi.

Kursta yüzme öğrendiği için çok keyifli olduğunu söyleyen çocuklardan Berna Yücel de yüzme bilmediği için çok mutlu oldum. Belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

7-15 yaş arası çocuklar için ise futbol, ​​basketbol, ​​voleybol, yüzme, okçuluk, tenis, muay thai, kickboks, tekvando, curling, atıcılık, bocce, jimnastik ve güreş branşlarında kayıtlar devam ediyor.

haberbalya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu