Haber

DOMOTEX Turkey 2023’te Antalya’da

ANTALYA (İGFA) – Küresel halı ve zemin kaplama sektörünün Türkiye ve Ortadoğu’daki en büyük buluşması DOMOTEX Turkey, önümüzdeki 7 yılda büyüme istikrarını koruyarak 65 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşmayı hedefliyor. sarsıntı yardımlarında bir lojistik üs olarak Gaziantep OFM’nin değerlendirilmesine. Turizmin başkenti Antalya’ya taşınıyor. 10-13 Temmuz 2023 tarihleri ​​arasında ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuarın ana teması “Sürdürülebilirlik ve Geri Dönüşüm” olacak.

DOMOTEX etkinliklerinin dünya çapındaki Küresel Direktörü Sonia Wedell-Castellano, “Etkinliğe olan ilgi çok büyük” dedi. Halı ve yer döşemeleri sektörünün lider firmalarının ağırlanacağı fuara Türkiye, Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler, ABD ve Hindistan’dan alıcıların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Geçen yıl 200’den fazla firmanın katıldığı ve 103 ülkeden 18 bini aşkın ziyaretçinin takip ettiği fuarda; İran ve Hindistan başta olmak üzere birçok ülkeden firma katılımcı olarak yerlerini alacak.

Türkiye turizminin başkenti Antalya’da 2023 yılında gerçekleşecek olan DOMOTEX Turkey fuarı, Antalya’nın fuara sağlayacağı katma maliyetle gücüne güç katacak. Yurtiçi ve yurtdışı havayolları ile birçok noktaya direkt uçuş sağlayan Antalya havalimanının otellere ve fuar alanına yakın olması fuar ziyaretçileri için avantaj olurken; Avrupa, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu’dan 200’den fazla şehirden havalimanına 250’nin üzerinde direkt veya bağlantılı uçuş gerçekleştirildiği için fuarın birçok ülkeden ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor. İstanbul ve Antalya arasında 20’den fazla düzenli tarifeli uçuşun yanı sıra diğer şehirlerden sistematik direkt uçuşlar sayesinde; DOMOTEX Turkey, Türkiye’nin her yerinden ziyaret edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu