Yaşam

Bozkır Dizisindeki Açık Sahneleriyle Akıllara durgunluk veren Yüsra Geyik’ten Tokat Gibi Cevap

Sanat Sokaklar dizisindeki Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş olarak uzun yıllardır tanıdığımız Yüsra Geyik, diziden ayrıldıktan hemen sonra köklü bir kariyer değişikliğine gitti. Farklı yapımlarda ekranlara gelen ve dijital çalışmalarda kamera karşısına geçen Geyik karakteri Bozkır dizisinde olay olmuştu. Dizide soyunduğu sahneyle sosyal medyanın en çok konuşulanların arasına giren Yüsra Geyik, konuya kendi hesabından isyan etti. birlikte bakalım…

Arka Sokaklar dizisinin Zelişi olarak tanıdığımız Yüsra Geyik artık bambaşka projelerle karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Türkiye’nin en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Art Sokaklar’ın baş karakterlerinden Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş Çoban’ı canlandıran Geyik, 15 yıldır gözlerimizin önünde büyümüştü.

15 dönemdir Art Sokaklar dizisindeki rolüne devam eden Yüsra Geyik, “15 yıldır memur gibi para kazanıyorum” iddiasıyla ilgili şaka yaptı.

Ancak uzun soluklu macerası sona erdi ve kendisine yeni kapılar açmak isteyen Yüsra Geyik diziden ayrıldı. Daha sonra alışılagelmiş imajından kurtulmak için birçok farklı dizi ve dijital yapımda rol almaya başladı.

Bildiğiniz üzere şu sıralar SHOW TV’nin en sevilen yeni dizilerinden biri olan Aile’de rol almaktadır.

Bilmiyorsanız, Ay İmal’in Sopranos aile dizisinden uyarlanmıştır. Hakan Bonomo senaryoyu yazarken, yönetmen koltuğunda Ahmet Katiksız oturuyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın rol aldığı dizi elbette çok ilgi görüyor. Yüsra Geyik’i, Sarıkaya’nın canlandırdığı Devin karakterinin kardeşi Yağmur olarak izliyoruz.

Hatta dizinin yayınlanmaya başladığı ilk hafta Yüsra Geyik ile Serenay Sarıkaya arasındaki uyumsuzluk olay olmuştu. Birbirlerine benzemediklerini, Geyik’in küçük kardeş imajını çizemediğini ve gerçek hayatta Serenay Sarıkaya’dan büyük olduğunu söyleyenler oldu.

Dijital çalışmalarını da sürdüren Bozkır dizisinde 32 yaşındaki Yüsra Geyik’in canlandırdığı karakter farklı sahnelerle sosyal medyada olay oldu.

Hatırlarsanız dizideki partneri Yiğit Özşener ile yakınlaşma sahneleri uzun süre konuşulmuştu. Eleştiriler ardı ardına gelirken, ‘Hüsnü Çoban bunu görse gönlünü alır giderdi.’ Açıklamaları herkesi güldürdü.

BluTV platformunda yayınlanan Bozkır dizisinin 2. sezonunda yer alan Yüsra Geyik’in her sahnesi olay oluyor.

Dizinin yedinci bölümünde oyuncunun soyunarak dans ettiği bir sahne bulunmaktadır. Bozkır’ın bu sahneleri sosyal medyada olay oldu.

Yapılan yorumların ortasında hem yapıcı hem de yıkıcı eleştiriler yer aldı. Geyik sonunda yayın sahnelerinin eleştirilerine dayanamayıp patladı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Hayatımız birilerinin gelip kendi yorumunu katacağı bir şey değil. Damak zevkinize göre tuz kattığınız yemek değil, birinin hayatı.” yazdı

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu