Haber

Başkan Büyükkılıç, Kayserispor taraftarıyla yürüdü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Süper Lig’in açılış haftasında Mondihome Kayserispor’un Galatasaray ile oynayacağı maç öncesi Kayserispor taraftarıyla omuz omuza yürüdü.

Her sezon olduğu gibi yeni sezonda da Mondi Home Kayserispor’a desteğini sürdüren Lider Büyükkılıç, yeni dönemin ilk maçı öncesi ve maçında taraftarını ve grubunu yalnız bırakmadı. Büyükkılıç, Süper Lig’in açılış haftasında Kayserispor’un Galatasaray ile karşılaşacağı Mondi Home Kayserispor maçı öncesi Kayserispor taraftarlarının düzenlediği yürüyüşe katıldı. Takımına ve taraftarına desteğini her sezon daha da güçlü hissettiren Başkan Büyükkılıç, Alparslan Park’ta taraftarlar tarafından coşkuyla karşılandı. Burada taraftarlara üçlü atış yaptıran Büyükkılıç, Alpaslan Parkı’ndan başlayarak Cumhuriyet Meydanı’na kadar Kayserisporlu taraftarlarla omuz omuza yürüdü. Yürüyüşte meşale yakarak taraftarın coşkusuna ortak olan Lider Büyükkılıç, “Kayserispor sevgisiyle ligin ilk maçı öncesi herkes ayağa kalktı, gençlerimize eşlik ederek, binlerce Kayserisporlu taraftarla bir arada olduk. Alparslan Parkı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na yürüdü.”

Cumhuriyet Meydanı’nda sona eren yürüyüşün ardından maç saatinde RHG Enertürk Enerji Stadı’na giden Büyükkılıç, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ve Kayseri Valisi ile Mondi Home Kayserispor-Galatasaray maçını izledi. Gökmen Çiçek. – KAYSERİ

kuluncak-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu