Yaşam

Aras Bulut İynemli’nin ağabeyi Orçun İynemli, eşi Eda İynemli’ye şiddet uyguladığı ve uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’nin kendisi gibi oyuncu olan ağabeyi Orçun İynemli, eşi Eda İynemli’nin kendisine şiddet uyguladığı ve uyuşturucu unsurları yetiştirdiği iddiaları üzerine gözaltına alındı. Uyuşturucu madde yetiştirmediğini ve kullanmadığını iddia eden Orçun İynemli, sevk edildiği yetkililerce adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’nin kendisi gibi oyuncu olan ağabeyi Orçun İynemli’nin eşi Eda İynemli, eşi tarafından dövüldüğünü belirterek suç duyurusunda bulunurken, genç kadının Orçun İynemli’nin büyüdüğünü ve uyuşturucu kullandığını bildirmesi üzerine suç duyurusunda bulunuldu. evde polis harekete geçti. Evde uyuşturucu yetiştirdiği iddia edilen Orçun İynemli, gözaltına alındıktan sonra sevk edildiği yetkililer tarafından serbest bırakılırken, olayın ayrıntıları ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu iki kez polise başvurdu

21 Ekim’de Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Eda İynemli ile eşi Orçun İynemli arasında tartışma çıktığı, tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine taraflar, bu gerekçeyle birbirlerinden şikayetçi oldu. şiddete maruz kaldıklarını söyledi. Taraflar emniyete götürüldü. Taraflar karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olurken, Orçun İynemli ve Eda İynemli ifadelerinin alınmasının ardından adli makamlarca serbest bırakıldı. İynemli çiftinin olaydan bir gün sonra saat 03.20 sıralarında yeniden tartıştığı belirlendi. Eda İynemli’nin eşinden şiddet gördüğünü belirtmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Eda İynemli, eve gelen polis ekiplerine eşinin uyuşturucu ürettiğini iddia etti. Orçun İynemli ise uyuşturucu yetiştirmediğini ancak evde uyuşturucu bulunduğunu ve alkol kullandığını iddia ederek 109,5 gram uyuşturucuyu polise teslim etti. Gözaltına alınan Orçun İynemli, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği yetkili makamlarca adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu