Haber

Altun: Twitter ile daha yakın işbirliği içinde çalışmayı umuyoruz

Cumhurbaşkanlığı İrtibat Lideri Fahrettin Altun, Twitter’a erişim yasağının getirilmesinin ardından dün yaptığı paylaşımda, “Dezenformasyon insanlığın ortak düşmanı olup aynı zamanda demokrasi, toplumsal barış ve milli güvenlik açısından da ciddi bir tehdittir. Daha fazla işbirliği yapmaya çalışacağız. Önümüzdeki günlerde ve haftalarda Twitter ile daha yakından ilgilenmeyi umuyoruz” dedi.

Altun; Türk yetkililerin dün Twitter ile verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirtti. Altun, Twitter yetkililerine Türkiye’nin dezenformasyonla mücadele çabalarına işbirliği ve destek sözü verdikleri için teşekkür etti ve şunları söyledi:

“Türk yetkililer dün Twitter ile verimli bir görüşme gerçekleştirdi. Twitter’a iş birliği ve Türkiye’nin dezenformasyonla mücadele çabalarına destek sözleri için teşekkür ediyoruz. Dezenformasyon insanlığın ortak düşmanıdır ve aynı zamanda demokrasi, toplumsal barış ve milli mücadele için de büyük bir tehdittir.” Önümüzdeki günlerde ve haftalarda Twitter ile daha yakın çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu