Haber

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 19. Tokar Yayla Şenliği’ne katıldı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 19. Tokar Yayla Festivali’ne katıldı. Başkan Yücel, şenlik alanını dolduran binlerce hemşeriye seslenerek, “Daha önce de buradaydık, bugün de buradayız, Allah nasip ederse önümüzdeki yıllarda yine hep birlikte olacağız” dedi.

Alanya’nın en büyük yayla şenliklerinden biri olan Çamlıcalılar Derneği’nin düzenlediği Tokar Yayla Şenliği’nin 19’uncusu hafta sonu gerçekleştirildi. İki gün süren şenliklerin her iki gününde de katılım gösteren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, vatandaşlardan büyük sevgi gösterisi gördü. Dün akşam şenlik alanına gelen Başkan Yücel, havai fişekler ve pankartlarla karşılandı. Başkan Yücel, ünlü sanatçı Gülben Ergen’in konserini izledi.

Şenliklerin ikinci gününde Başkan Yücel’e yaklaşık 100 araçlık bir konvoy eşlik etti. Kent Konseyi Üyeleri, bölge muhtarları ve vatandaşlardan oluşan konvoyla şenlik alanına gelen Önder Yücel, şenlik alanında vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Önder Yücel ile fotoğraf çektiren vatandaşlar, bölgeye yapılan yatırımlar için teşekkür etti.

“Seninle olmaktan çok mutluyum”

Şenliğin ikinci gününde ünlü sanatçılar Hakkı Bulut ve Elif Buse Doğan sahne alarak vatandaşlara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundular. Önder Yücel’de festival alanını dolduran binlerce hemşehriye hitaben, “Pandemi bizden çok şey aldı ama biz hep birlikte sosyal ihtiyaçlarımızı yeniden birlikte gidermeye çalışıyoruz. Eskiden buradaydık, bugün buradayız Allah nasip ederse hep yeniden bir arada olacağız. Sizlerle olmaktan, sizlerle yaşamaktan her zaman gurur duyduğumuzu biliyorsunuz.

Konserlerin ardından şenlik büyük yarış ile devam etti. Bu yılki belediye başkanı Avni Erdoğan yeniden seçilirken, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e verdiği takviyelerden dolayı teşekkür etti. Şenlik, çekilişle sona erdi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu