Haber

Adını Kahramanmaraş depreminde hayatını kaybeden sporcu Eshabil Fidan’dan alan Havalı Silahlar Yıldızlar Yarışması Elazığ’da sona erdi.

Adını Kahramanmaraş depreminde hayatını kaybeden sporcu Eshabil Fidan’dan alan Havalı Silahlar Yıldızlar Yarışması Elazığ’da sona erdi.

Kahramanmaraş depreminde hayatını kaybeden sporcu Eshabil Fidan anısına düzenlenen Havalı Silahlar Yıldızlar Yarışması’na Elazığ ev sahipliği yaptı. 7-8 Ağustos tarihlerinde Elazığ Havalı Silah Poligonunda düzenlenen organizasyona 9 ilden toplam 23 kulüp katıldı. 10 metre havalı tabanca ve tüfek disiplinlerinde yapılan yarışmalarda yeni Türkiye derecesi tescillendi. 40 şut atan ve 415 sayı atan Aksaraylı Etraf Genç SporYapılan düzenlemeye kulübün sporcusu Abdullah Eren damga vurdu.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “İlimizde yaptığımız ve bölgede bir ilk olan Havalı Silahlı Atış Poligonu’nun ilk maçı 7 Ağustos’ta başladı. 8 Ağustos’ta son atışlar yapıldı. Aksaray Kültür Etraf Gençlik Spor Kulübü sporcusu Abdullah Eren 40 şut ile 415 puan toplayarak yeni Türkiye derecesini ilimizde yaparak büyük bir başarıya imza attı.Umarım nicelerini yetiştirerek yeni başarılara imza atacağız. Bu yeni başarıya imza atan başta Aksaray Kültür Etraf Gençlik Spor Kulübü sporcusu Abdullah Eren olmak üzere, Eren’i ve yarışa katılan tüm sporcu ve antrenörlerimizi tebrik ediyoruz.” – ELAZIĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu