Haber

“78 yaşındaki annemi evden aldılar” diyen ünlü yorumcu Önder Özen, kime oy vereceğini açıkladı.

Uzun yıllar Fenerbahçe’de görev yaptıktan sonra Beşiktaş’ta da görev yapan Vole’nin ünlü yorumcusu Önder Özen, seçim öncesi sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oldu.

“ANNEMİ EVDEN ALDILAR”

Önder Özen, paylaşım serisinin ilk paylaşımını, “2 yıl önce 78 yaşındaki (22 yıl Milli Eğitim Bakanlığı’nda devlet hizmeti yapan) annemi alıp karakola götürdüler. Söz.Hatası 4-5 yerden maaş alan bir milletvekilinin haberinin altına yorum yazmaktı.Utanmadan barışmak için para istediler.Avukat arkadaşımla belgeyi inceledim.Adalet nerede diye sordum kendi kendime. bunda?” sözleriyle yapılmıştır.

“SPİRMAYE OY VERMEDİM”

Seçimlerde adayları incelediğini belirten Özen, “Oyumu isteyen adaylar (iktidardan veya muhalefetten) bütün sorunları çözeceklerini söylüyorlar. Tembellik yapmadım. Sanayiciler, turizmciler, tüccarlar yani. ,sermaye sahibi.kusura bakmayın efendim.ben sermayeye oy vermem.benim oyumu isteyen diğer adaylar üst düzey bürokratlar veya yani avukat doktor doktor mühendis vs üst gelir grubunu kastediyorum işinizi yaparsanız hakkıyla saygım sonsuz ama kusura bakmayın oy vermeyeceğim size bunun için sandık başına gidecek. Ne de olsa benim favori tarzım gegenpress”.

İşte Özen’in o paylaşımları:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu