Haber

6 yaşındaki kızı taciz eden Kadir Wishli ilk kez konuştu! İddialara 2 cümleyle yanıt verdi

İsmailağa Vakfı’na bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya GümüşelKızı HKG’nin 6 yaşındayken Kadir Willing ile evlendirildiği, küçük kızın Willed tarafından yıllarca cinsel istismara uğradığı öne sürüldü.

KADİR SESSİZLİĞİ BOZMAK İSTEDİ

Türkiye’nin günlerdir hakkında konuştuğu Kadir İstilili nihayet sessizliğini bozdu. Tele 1’den Egehan Erkun, iddianamede teklif sahibinin ikamet adresine gitti. Gazeteciye kapılarını açmayan Willing, röportaj talebini de kabul etmedi.

“BENİ KÖLE TUTUYORLAR”

Oturduğu apartmanın yöneticisi üzerinden sorulan soruları yanıtlayan Willing, hakkındaki tartışmaların iftira olduğunu savundu. Teklif sahibi, “Hakkımda linç kampanyası var. Bana iftira attılar” dedi.

NE OLDU?

6 yaşından beri Kadir Wishli tarafından cinsel istismara uğradığını söyleyen mağdur HKG, 14 yaşında doğum yaptığını ifade etti. HKG, cinsel ilişkinin kendisine Kadir Willed tarafından oyun şeklinde gösterildiğini ve tüm bunların babasının onayı ile yapıldığını söyledi.

KONUŞMALARI KAYDEDİN

EV OYUNU

“BENİM VE BABAM K’YA ‘HAYRETLİYİM’ DEDİ.”

HKG yıllar sonra yaptığı açıklamada imam nikahının olduğu gün yaşadıklarını şöyle anlattı: “K. evlendik dedi. Annem babam gibi evli olduğumuzu söyledi. ‘Sen benim karımsın, ben senin kocanım’.Oyun kimseye anlatılmaz.Bak anne baban kimseye söylemez.’

KADİR SORUNU İÇİN 67 YILLIK HAPİS İSTEĞİ

Halkın gündemine oturan skandal olayla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından iddianame düzenlendi. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede Kadir Wishli için 67 yıl 10 ay 15 gün, baba Yusuf Ziya Gümüşel ve anne Fatima için 22 yıl 6 ay hapis cezası istendi. Gümüşel. 22 Mayıs ilk duruşma günü olarak kabul edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu