Yaşam

“4 kişi imam nikahı yaptık” sözlerine tepki alan Sinan Akçıl, sessizliğini bozdu: Sözler niyetinizin dışına çıkmasın, ben buna darılmadım.

Özel hayatıyla adından sıkça söz ettiren Sinan Akçıl, katıldığı programda imam nikahına ilişkin sözleriyle dikkat çekti. Daha önce 4 kez imam nikahı yaptırdığını ancak eşlerine ‘Boş ol’ diyemediğini söyleyen Akçıl’ın sözleri tepki çekti. Kısa sürede gündem olan müzisyen eleştirilere yanıt verdi.

“İMAM EVLİLİKLERİMİZE KARŞI DEĞİLİM”

Twitter hesabından yaptığı açıklamalara son veren Akçıl, “Bu dini nikah haberi canımı sıkmaya başladı. İşin mizahı ile söylediğim sözler haddini aşmasa da kimsenin kalbini kırmak istemiyorum. “Bunu hayatım boyunca toplam 4 kişiyle yaptık ve bundan hiç rahatsız olmadım. Herkesin inancı ve değer verdiği insanla yaşamayı tercih ettiği yol kendisine aittir” dedi.

“DÖRT KEZ İMAM DÜĞÜNÜ YAPTIM, BOŞ OLMAKTAN BEKLEMEDİM”

Fenomen Danla Bilic’in YouTube programına katılan Sinan Akçıl, imamla evlilik ve evlilik hakkında ilginç itiraflarda bulundu. Başarılı şarkıcı, imam nikahını çok sevdiğini ve 4 kez evlendiğini söyledi. Soru üzerine konuşan “İmamın nikah vasfı nedir?” Akçıl, “Evet seviyorum. Biz böyle şeyleri seviyoruz abi. Ben de imam nikahından önce karşımdaki kişiye ‘Artık benim için başka bir mertebedesin’ dedim. 4 karım var boş demedim benimle konuşmuyorlar suratına 3 kere boş ol demen lazım şimdi diyebiliyorum 12 kere diyebilir miyim dedi.

haberderik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu