Teknoloji

2024 Mitsubishi L200 Amerikan Benzeri Bir Tasarımla Tanıtıldı

Japon otomotiv devi Mitsubishi, Türkiye’de tercih edilen pick-up modeli L200 yeniledi. 2024 model olarak lanse edilen yeni Mitsubishi L200, yeni şık tasarımı ve özellikleriyle arazi tutkunlarını büyüleyecek gibi görünüyor. Peki Mitsubishi’nin orta kamyonetTüketiciye ne vaat ediyor?

2024 model Mitsubishi L200, ultra sportif bir tasarıma kavuştu. şimdi araçta bölünmüş far tasarımı var. Izgara oldukça geniş bir tasarıma sahiptir. Aslında 2024 L200, Japonlardan çok Amerikalı hissi veriyor. Farklı kabin tipleri ile satışa sunulacak yeni nesil L200, önceki nesilden farklı olacak. çakmak İşaret edeyim. Şirket, yeni bir çelik malzeme kullanmaya başladığını ve hafifliğin bundan kaynaklandığını açıkladı.

2024 Mitsubishi L200 ile tanışın

Mitsubishi L200’ün ön kısmında köklü değişiklikler yapılırken, arka kısmında büyük bir değişiklik yapılmış. göremiyoruz . Bu bağlamda dikey olarak yerleştirilmiş aydınlatma, önceki versiyondan çok farklı görünmüyor. Eskiden sağ üst köşede yer alan L200 ibaresi artık sol altakonumunda.

Mitsubishi L200’ün önceki nesli, orta konsola gömülü bir bilgi-eğlence ekranına sahipti. Yeni nesil L200’de bu durum değişti. Diğer Japon markalarının da sıklıkla tercih ettiği gibi konsola yerleştirilmiş bir bilgi-eğlence ekranı görüyoruz. Öte yandan araçta analog ekran Varlığı dikkatimizden kaçmıyor. Ortada küçük bir ekran yer alsa da Mitsubishi’nin neden eski moda gösterge ekranını tercih ettiği net değil.

2024 Mitsubishi L200’ün kaputunun altında 2.4 litre dizel motorlar var. Üç farklı motor seçeneği sunan araçta 148 beygir ve 330 Nm tork, 181 beygir ve 430 Nm tork ve son olarak 201 beygir ve 470 Nm tork seçenekleri tercih edilebilecek. Tüketiciler, tüm motor seçeneklerinde 6 ileri manuel veya 6 ileri otomatik şanzıman seçilebilir. Araçta bulunan sürüş modları, motor gücünün sadece iki tekerleğe veya dört tekerleğe birden gönderilmesine olanak tanıyacak.

Mitsubishi, yeni nesil L200’ün Japonya dışına çıkacağını söyledi onaylanmış . Ancak ülkeler bazında net bir açıklama yapılmadı. Bu sırada; Mitsubishi Türkiye bir süredir L200 satışlarını durdurdu diyelim. Yeni nesil L200 Türkiye’ye gelecek mi? daha sonraki zamanlardaGöreceğiz.

susehri-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu